FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Dear Diary.. - Page 3 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Dear Diary.. - Page 3 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KAMPELIS TIEMS, KURIEMS TRIUŠIAI YRA SVARBI GYVENIMO DALIS .♥
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Diary..

Go down 
+7
Milka
fearless.
i.e.v.a
Ugnė*
Hadise
melody.
Everything.
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Dear Diary.. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Diary..   Dear Diary.. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 27, 2011 5:14 pm

Linksmai čia, bet nuoskaudas dėl 1-eto jau pamirštos ar ne ? :D
Atgal į viršų Go down
Everything.
~Forumo širdis.♥
Everything.


● Parašė jau : 1019
● Reputacija : 14
● Prisijungiau : 2010-10-28
● Amžius : 25
● Miestas : Dūkštas

Dear Diary.. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Diary..   Dear Diary.. - Page 3 Icon_minitimePen. 03 23, 2012 5:15 pm

2012-03-23
ūūch senokai čia nerašiau tikiuosi dar atsiras skaitančių mano rašliavą.;DD Taigi kaip ir nieko gero nenuveikiau, sedėjau all day namie.:D Tai va savyje kažkaip kokį tai blairišką stilių atradau psio nuo šiandienos nešioju raiščius ant galvos man gražu ir man pagal mane tinka.:DD Gal kada foto sulauksit.xD Tai va beproto dabar klausausi cher dainos - beautifull people, ir šiaip nolaifinu.:DDD Per rpg dar biškį tmf užsuku.;DD Krč, kaip norėčiau su drauge kur išeit bet kur tau.:DD Žodžiu net nėra ką pasakot tai sakau visiem tik davaičiks!;* Iki kito man netingėto parašyt posto.xD
Atgal į viršų Go down
http://mergaitikem.lithuanianforum.net/index.htm
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Dear Diary.. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Diary..   Dear Diary.. - Page 3 Icon_minitimePen. 03 23, 2012 5:36 pm

Na, taip iš tiesų slenka tos dienos ir tas pats per tą patį, o ką darysi :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dear Diary.. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Diary..   Dear Diary.. - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dear Diary..
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS :: ~Green Heart vietelė~-
Pereiti į: