FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
~Dienoraštis~ 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
~Dienoraštis~ 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KAMPELIS TIEMS, KURIEMS TRIUŠIAI YRA SVARBI GYVENIMO DALIS .♥
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ~Dienoraštis~

Go down 
+4
melody.
Golden Rabbit
Ekoo.
Joollea
8 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 4:20 pm

Brangus dienorašti,

Šiandien pirma diena, kai tau rašau. Tiek daug tau turiu papasakoti... Net nežinau nuo ko pradėti.
Prieš kelias dienas, Baksis tapo nevaldomas, pradėjo manęs neklausyti, urgzti ir kandžiotis Liūdna labai . Šiandien taip stipriai įkando, net teko pleistra klijuoti. Aš juk jam nieko nepadariau... Nejaugi laikas jį kastruoti?

Neseniai buvau pas odos gyditoja, pleiskanų vis daugėja ir daugėja. Daktarė pasakė, jog tos pleiskanos mutuoja į ligą žvinelinę. Ji paveldima, todėl tikriausiai paveldėjau iš močiutės. Teks iki vasaros pabaigos vaistams išleisti kas mėnesį ~70lt, o tada kas mėnesį iki galo savo gyvenimo po 20lt vien specialiam kremui :{

Dienorašti... Mielas Dienorašti... Dienos jau tapo tokios vienodos per žiemos atostogas... Atsikeliu ryte, pavalgau, iki vakaro nolife'inu, pavalgau ir einu žaisti su triušiu. Greičiau vasara. Su draugais iki vidurnakčio sedėt ir šnekučiuotis po mėnuliu. Labai pasiilgau to :]

Kolkas šiam kartui tiek, bučiuoju ir apkabinu, Julė :3
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 4:41 pm

Mano dienos taip pat vienodos.... Taip pat nolifinu. Nelabai geras jausmas. :(
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 6:50 pm

Na nežinau, o aš ar vasara ar kitos atostogos, aš ar taip ar taip nolaifinu, nes neturiu ką veikti, su triušiu prie kompo, dar į lauką išeinu, o ką man gerai, gal šiek tiek pabosta, bet kitokio pasirinkimo neturiu geresnio :)
Užjaučiu dėl ligos, tikrai pagysi, sėkmės :)
Manau, jei jau triušis darosi agresyvus, tai jį reikia kastruoti, pamatytum iškastruotas, kaip angelėlis, meilus ir geras ;]]
Atgal į viršų Go down
melody.
~Forumo širdis.♥
melody.


● Parašė jau : 4085
● Reputacija : 23
● Prisijungiau : 2010-07-28
● Miestas : Vilnius.

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 7:13 pm

Užjaučiu dėl ligos labai.:ssss
Aš irgi nolifinu prie pc.:DDDD
Atgal į viršų Go down
http://silver-diamond.tumblr.com/
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 7:17 pm

Žiauru čia, kai nematai ką daugiau veikti tik būti prie pc, net Tv nebeįdomu, o anksčiau mūsų tėvai, tai tik laukdavo kada galės prie Tv, keičiasi laikai, keičiasi žmonių gyvenimo būdas.Atsiranda visokių naujovių ir melų, kas žmones dar žemiau smugdo ;(
Atgal į viršų Go down
Batinelis:D
~Seeeenbuvis.♥
Batinelis:D


● Parašė jau : 980
● Reputacija : 5
● Prisijungiau : 2010-08-28
● Amžius : 26
● Miestas : Panevėžys

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 8:20 pm

Aš iš šių atostogų neprisimenu, kad net Kalėdos buwo;/ Visą mano protą treniruotės užgožia;[
O dėl ligos nesijaudink pagysi;]
Atgal į viršų Go down
http://ask.fm/BeataSip
i.e.v.a
~Forumo širdis.♥
i.e.v.a


● Parašė jau : 2308
● Reputacija : 13
● Prisijungiau : 2010-08-27
● Amžius : 25
● Miestas : Klaipėda

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 9:01 pm

Užjaučiu dėl ligos ;l
Man tai šias atostogas tai kažkaip nera taip nuobodu, gbet per praeitas atopstogas tai buvo ziauru... ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.paauglyste.forumlt.com
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 9:06 pm

i.e.v.a , o kodėl buvo žiauru ?
Atgal į viršų Go down
i.e.v.a
~Forumo širdis.♥
i.e.v.a


● Parašė jau : 2308
● Reputacija : 13
● Prisijungiau : 2010-08-27
● Amžius : 25
● Miestas : Klaipėda

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimePen. 01 06, 2012 9:37 pm

Nes nebuvo ką veikt ;DD
Atgal į viršų Go down
http://www.paauglyste.forumlt.com
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 8:03 am

Tai dažniausiai man taip ir būna, per šias atostogas, tai kažkaip buvo ką veikti :)
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 9:57 am

Ačiū visiem :] Baksio kastruoti labai nenorėjau, bijojau , kad sustorės, pasikeis. Bet dabar noriu kuo greičiau tai padaryti, nes pradėjo savo myžalais taškyti, visos kelnes smirdėjo, jau nespėju jų keisti...
O štai nuotraukytė, kaip jis man įkando :\ nelabai ryškiai matosi :
~Dienoraštis~ Alim2008
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:07 am

O jetus, kai skaudžiai atrodo ;( Nu ir nenaudėlis, žinok, kai iškastruosi pasistenk neperšerti ir duoti mažiau visokių skanėstų ir jis nesustorės, aš dabar taip su Trušu darau :)
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:17 am

Martyna, o tu vilnietė?
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:17 am

Ne Mirksniukas Aš iš Tauragės ;D
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:25 am

Gaila, na bet gal tu žinai kur geriau kastruoti Baksi? Kur pigiau ir pan?
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:36 am

Gal pas tą veterinarą, pas kurį visada vesdavai Baksį ? O šiaip paieškok internete, ten ta operacija 10-15min., o aš mokėjau 20lt., gal pas mus kainos mažesnės ;)
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:41 am

Man dar neteko vesti jį pas veta, todėl nežinau kokios gali būti kainos ir ką ten aplamai reikia daryti ;D
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 10:57 am

Bet, taigi yra būtina 1 kartą triušį skiepyti į metus, aš bent taip darau, nuo kažkokios iš m raidės triušių ligos. Na, bet jei neskiepiji, tai galbūt tada pasiklausk pažįstamų, kurie turi gyvūnų, pas kokį veterinarą veda, arba pati paieškok internete, tikiu ir komentarų apie tą veterinarą bus :) Bet čia, kaip sakiau nėra ko labai rūpintis ar gailėtis triušio jam tik į sveikatą, nes kastruoti gyvena ilgiau :) Ir prieš kastraciją neduok ryte nieko valgyti, geriausiai kastruoti yra ryte, o kai prasineši kažkur 1-2 valandas gulės, bet akys bus atmerktos, nežinau ar Trušas matė mane ar ne, bet nejudėjo, o į vakarą jau buvo aktyvus ir lakstė. Kai parsineši geriau padėk į jo narvelį ir tegul guli, visas bus toks sulysęs ir sunkus :) Jei dar kas domina, klausk :)
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 11:13 am

2012.01.07
Mielas Dienorašti,


Jau poryt reikia į mokyklą, o aš taip nenoriu... Tik ir svajoju kiekvieną dieną apie vasarą, saulę, maudynes ir vaikinus :3 Jau ant vieno akį padėjus ;DD Tik dėja jis gyvena toli, o su juo susitinkam, tik kaime (vasara atvažiuoja pas močiutę). Na ir dar yra bėdelė, jis viresnis 3 metais :D aš jam patinku, o jis man, tik dar viena bėda... Jis turi merginą xDD

Net neįsivaisduoju, kaip tokiai, kaip aš galima simpatizuoti... Dienorašti, aš save laikau negražia ir neįdomia... Aš nepatinku sau... Galvoju, jog aš stora, mama sako daugiau valgyt, nes ir taip plona, draugai sako, jog tik pasvajot gali apie mano figūrą... Ką jie besakytu- aš vis tiek stora :\\
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 11:13 am

Martyna- ačiū už info :3
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 11:17 am

Manau, reikia save mylėti, tada ir kiti Tave mylės :) Aš sau patinku ir niekada savęs nesu nuvertinus ar panašiai, manau ir Tau taip reikėtų daryti. Iš tiesų kažkas yra gerai pasakęs : "Sveiki,jauni žmonės kažkuo skundžiasi, kai yra žmonių kuriems yra didelės bėdos ir tai jie save myli". Taigi, Joollea, mylėk save ir jauskis graži, tuomet visi atkreips dėmesį :)
Dėl info nėra už ką, tikiuosi kažkas pravers :]
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 10:50 am

2012.01.08
Mielas Dienorašti,


Katik susidėjau rytojui į mokyklą, pamaitinau Baksi ir vėžliuką, pavalgiau. Pasiruošus nolife'inti ;D Juk vis dėl to paskutinė diena liko :3

Dienorašti, padėk apsispresti... Noriu Baksi kastruoti ir nežinau ar geriau nepažįstamam veterinarui patikėt triušį AR duoti iškastruoti savo patėviui, nes jis turėjo mėsinių triušių fermą, virš 100 triušių ir jam nereikėjo, kad jie daugiau veistusi, išmoko kastravimo meno ;D Todėl, gal pas jį paprašyti? Jis, juk man 20lt skolingas ;D Man šis varijantas labiau prie širdies :]]
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 26

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 10:54 am

Manau jei jau taip sakai, tai jam ir patikėk :) Ir galbūt nemokamai Baksį iškastruos ir viskas bus gerai ;] Iš pradžių gali su juo pasikonsultuoti ;]
Atgal į viršų Go down
Joollea
~Siekiantis tikslo.♥
Joollea


● Parašė jau : 255
● Reputacija : 2
● Prisijungiau : 2011-11-05
● Amžius : 26
● Miestas : Vlns

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 11:03 am

šiandien atvažiuos, reikės pasikalbėt :3
Atgal į viršų Go down
http://liketvd.forumlt.com/forum
Milka
~Forumo širdis.♥
Milka


● Parašė jau : 1950
● Reputacija : 9
● Prisijungiau : 2010-09-12
● Amžius : 25
● Miestas : Šilalė

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 12:02 pm

O kodėl nori kastruoti? :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
~Dienoraštis~
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS :: Joollea's home-
Pereiti į: