FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Mūsų dienos it šventė 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Mūsų dienos it šventė 6AkWi
SVEIKAS DRAUGELI! JEI JAU PASPAUDEI ANT TRIUŠIŲ FORUMO.. REIŠKIAS SUSIDOMĖJAI! ATEIK Į MŪSŲ GRETAS IR DALYVAUK KONKURSUOSE IR DISKUSIJOSE ! GALI TAIP PAT PRISTATYTI SAVO KITUS AUGINTINIUS IR KALBĖTI NE Į TEMĄ. VISĄ LAIKĄ GALI PAKLAUSTI BET KOKIO RŪPIMO KLAUSIMO APIE TRIUŠIUS IR STENGSIMĖS TAU PADĖTI, TAIGI, ŽMOGAU, LAUKIAM TAVĘS!
@forumo administracija.
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KAMPELIS TIEMS, KURIEMS TRIUŠIAI YRA SVARBI GYVENIMO DALIS .♥
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mūsų dienos it šventė

Go down 
+5
fearless.
Pukutii.
Shira
Golden Rabbit
Ekoo.
9 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 01 06, 2012 9:40 am

Taip... Ką čia parašius? Jau žinau. ;)

Mano gimtadienis jau netoli! O aš net nežinau ko noriu. Bet ne tai esmė. Žadu surengti laaabai gerą gimtadienį! Parinkau temą - taškuoti rūbai. Prigalvojau žaidimų! Beje, gal kas žinot gerų? :P Pasikviečiau kelias drauges, bet viena žada neateiti. Bet nepergyvenu - pasaulis dėl to tikrai nesugrius. ;)

Kaip noriu vasaros! Nebegaliu! Ir ne dėl to, kad nereikia į mokyklą, o dėl to, kad važiuosiu į kaimą! Ten daug smagiau vasarą negu žiemą. ;)

LABAI LAUKIU KITOS SAVAITĖS!! Grįš mano krikšto mama. Kaip aš jos laukiu! Labai pasiilgau. ;)

Atsiprašau, kad laaabai neįdomiai, bet kažkam pasakyti reikia. :D
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 01 06, 2012 7:01 pm

Tai smagu Tau, mano gimtadienis irgi ne už kalnų, bet, kaip aš nelaukiu kitos savaitės, nes į mokyklą...Kai vasarą būna atostogos, man nusibosta ir pradedu norėti į mokyklą, bet kai pradedu eiti, tai patyliu...Kažkaip viskas taip nuobodu, tas pats ritmas, atsikeli, pamokos,n.d, miegoti ir viskas sukasi ratu iki kitų atostogų ;/
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 6:55 pm

Ir pas mane tas pats. ; D
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 7:26 pm

Nu ką padarysi, tokia jau mūsų dalia iki mokyklos baigimo ;(
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:12 pm

Vėl į mokyklą...
Gal ir gerai? Gal nustosiu sėdėt prie tos dėžės ir nuveiksiu ką nors naudingesnio? Myliu mokyklą. Tik ji sugeba mane nutempti nuo šio mirgo margo gyvenimo vagies. ;)
Draugės... Ot tos draugės... Ar galima jomis pasitikėti? Nemanau... Atrodo best friend, o nusisuk ir pradeda apkalbinėt. Tikiuosi pasakyti tokiai draugei - ate... Ate - mano nevartotinas žodis. Iki, iki pasimatymo... Tik tokie. Ate- tai mano pykčio parodymas. NEBEGALIU SU JA BENDRAUT... Jai visas gyvenimas - košmaras... Tikiuosi ateity viskas susitvarkys. ;)
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:20 pm

O jei tu nori į mokykląąąą :O Aš jei noriu į mokyklą, tik todėl, kad eiti, o ne mokytis, žiauru. Užjaučiu dėl draugių, aš jau senai jomis nepasitikiu ir draugą šiais laikais tikrą turėti yra neįmanoma. Atrodo stengiesi, padedi, o inai viską atvirkščiai ir dar kita nuvilioja, tai ką jau šnekėt. Dėl to, kad gyvenimas košmaras, tai, kaip suprasti ? Į viską žiūri rimtai ? Jei taip, tai man tokie žmonės patinka, o ne tokie kuriems tik svarbu iš bet kokio š... pažvengti, tokių nesubrendėlių nepernešu. Galima pasijuokti, bet reikia jausti ribas, vos ne pirštą parodai, o jau juokiasi.
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:23 pm

Mokytis visai smagu, kai supranti. : D Ta prasme ji nepatenkinta klase, nepatenkinta manimi, visada niurzga...
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:25 pm

Na, taip, kai supranti :) Tai nežinau aš jos tiesiai šviesiai paklausčiau, kas tau nepatinka manyje ?
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:28 pm

Tai ji galvoja, kad man kažkas nepatinka...
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:30 pm

Tai net nežinau, kas čia per draugė tada, o ji būna su Tavimi kartu pertraukų metu mokykloje ar prie kitų bendraklasių ?
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:35 pm

Dabar nebūna...
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:38 pm

Tai manau, jei jau nebūna, tai tokia nėra draugė, jau, kaip sakant, jei ji pradeda priekaištus reikšti, tai greičiausiai, nori su Tavim nebedraugauti, o su kita nori...
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:40 pm

Na, jo. Bet neberašinėkim. Tai dar užpiks kiti forumiečiai, kad čia pletkinam. ; D
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePir. 01 09, 2012 4:41 pm

Taigi čia Tavo trobelė ir mes diskutuojam, tai manau čia nieko blogo į temą juk :)
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimeKv. 01 12, 2012 3:12 pm

Štaigi.
Dočima jau atsigavo. Bėgioja kaip vėjas po tuščius laukus.
Dabar mokausi chemiją. Kažkaip jau dvi dienas galiu lengvai viską sukimšt į galvą. Paprastai mano galva it kopūstas stūkso ir šaukia : Sėsk prie pc. Sėsk prie pc!!!! Tenka tai išklausyti ir priimti kaip teigiamą pasiūlymą... Bet šiandien kaip ir vakar viskas it pūkelis lengvas skrieja mano galvon. Vakar mokiausi rusų... Rusų, kurios gyvenime nesu pasimokiusi, kaip ir muzikos... O muzika. Kaip aš myliu Tą pamoką. Ten taip smagu. Ir man tikrrrrai neišeina 6. ;D
Ačiū už dėmesį. ;)
Atgal į viršų Go down
Golden Rabbit
~Tikras triušių augintojas.!♥
Golden Rabbit


● Parašė jau : 1443
● Reputacija : 26
● Prisijungiau : 2011-10-29
● Amžius : 27

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimeKv. 01 12, 2012 3:55 pm

Nu tikrai pritariu, man irgi visada reikia mokytis, tai ne mintys vien tik apie pc, neina susikaupti, tai aš einu į kitą kambarį mokytis kur nėra pc, nes viskas būtų, kai magnetas traukia ;D
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 12:25 pm

Sveiki!
Ir su Pavasariu! Jau laukiu balandžio. Laukiu. :) Laukiu ir vasaros iš tiesų. Labai.
Visą savaitę nėjau į mokyklą. Nieko nenuveikiau. Tik truputį prastūmiau laiką. O gaila.. Jau geriau į mokyklą eiti.
Hm.. Neberandu Dočimos pavadėlio! Kur jis? A.. Nežinau, visur ieškojau. Niekaip nerandu. O jis toks gražus. Na dar reiks pasiknist...
Ieškau dar vieno gyvūno. Jūrų kiaulyčių noriu, bet nerandu Panevėžyje. O kikos auka būti nenoriu. Gal kas gali pasiųlyti gyvūną? Gali būti ir ne graužikas. ;) Ačiū labai. Tik prašau, argumentuokite..
Aš nepataisoma patriotė, žmogau...
Atgal į viršų Go down
Shira
~Draugaukim.?♥
Shira


● Parašė jau : 57
● Reputacija : 3
● Prisijungiau : 2012-02-25

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:07 pm

Ką siūlyčiau pirkti iš gyvūnėlių tai tikrai geras sumanymas Jūros kiaulytę pati nesenai prieš Safarį turėjau kiauliuką ir dar ilgai ilgai galvojau ar nereikėtų vietoj triušio visdelto pirkti kauliuko , bet tėvai sakė išmegink triušiuką ir su jų nuomonę sutikau ir dabar tikrai nesigailiu.Ir vis dar dabar galvoju ar nereikėtų namuose tokio padarėlio , nors jie ir baikštūs kol pripranta , bet kaip jau pripranta jau ir kalbėt pradeda , murgti ir užmygt ant kelių gali...Nenoriu aš čia per daug išsiplėst galėčiau pasakot ir pasakot ;D.Pati pirkau iš Kikos kiauliuką ištikro net nežadėjau , bet man taip pagailo , kad ėmiau ir nusipirkau truputį ligoniuką pasiėmiau , bet greitai išsigydėm ir pastambėjom ir labai gražūs išaugom.O kas liečia Kiką jugi ne visos Kikos tokios pačios yra tokių kur prižiūri ir sveiki gyvūnai pasitaiko :).
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:16 pm

Bet rizikuoti ir nenorėčiau. Juk kartais, net labai kartais atskiria per anksti nuo motinų. Žadu laikyt porelę. Būtų tokia septeneriukė mūsų: Aš, katinas, jūrų kiaulyčių porelė, triušytė, du šunys. ;) Bet labai bijau dėl triukšmo. Ar jos tikrai labai garsiai ir daug šneka?
Atgal į viršų Go down
Shira
~Draugaukim.?♥
Shira


● Parašė jau : 57
● Reputacija : 3
● Prisijungiau : 2012-02-25

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:27 pm

Manau , kad pamatytumet kaip atrodo ir viskas pasikeistų kadangi tikrai matos iš išvaizdos ar kiauliukas sveikas ir ar ne per anksti atskirtas nuo motinos.Manau čia priklauso ir nuo kiauliuko charakterio.Maniškis kai grįždavau iš mokyklos mane cypimu pasitikdavo gan galėčiau sakyt , kad ne tylus ne tylus tas cypimas , kai vardu pašaukdavau cypimu atsiliepdavo , bet , kad šiaip iš oro cypt pradėtų nėra buvę tai manau didelio triukšmo jums nesukeltų.
Atgal į viršų Go down
Pukutii.
~Tikras triušių mylėtojas.♥
Pukutii.


● Parašė jau : 785
● Reputacija : 21
● Prisijungiau : 2011-12-03
● Amžius : 25
● Miestas : Molėtai

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:58 pm

4 jūrų kiaulytes pirkau iš kikos , taipat ir triusi ir nk nebuvo. Arba ieškok skelbimuose. Ten tai tikrai turėtu būti. ;)
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/JuruKiaulytesVisiems
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 2:17 pm

Na, reiks pažiūrėt kikose kainas. ;) Skelbimuose ieškojau, Panevežy nėra niekur.. :S O ką dar galėtumėt pasiūlyt?
Atgal į viršų Go down
Shira
~Draugaukim.?♥
Shira


● Parašė jau : 57
● Reputacija : 3
● Prisijungiau : 2012-02-25

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 3:15 pm

Dar smagūs padarėliai yra Degu labai meilūs pati auginu patelę ir su triušiu visai neblogai sutaria Kačiukas Šinšila dar gal.
Atgal į viršų Go down
Ekoo.
Mes galim pakeisti viską, jei stengsimės keisti. ♥
Ekoo.


● Parašė jau : 961
● Reputacija : 22
● Prisijungiau : 2011-11-03

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimePen. 03 09, 2012 4:49 pm

Šinšilai vietos nelabai yra. O degu tėčiui į pelę panašus, tai ne. :D Gali būt nebūtinai graužikas. ;) Ačiū už pasiūlymus. ;) Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
Pukutii.
~Tikras triušių mylėtojas.♥
Pukutii.


● Parašė jau : 785
● Reputacija : 21
● Prisijungiau : 2011-12-03
● Amžius : 25
● Miestas : Molėtai

Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 6:42 am

Manau vistiek pirk jūrų kiaulyte. Jos labai mielos ir draugiškos. Ir su Dočima sutars. :)
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/JuruKiaulytesVisiems
Sponsored content





Mūsų dienos it šventė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų dienos it šventė   Mūsų dienos it šventė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mūsų dienos it šventė
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» DIENOS VIDEO
» Mūsų baneris
» Dienos foto.
» Mūsų bėdų bėdos.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS TRIUŠIŲ MYLĖTOJAMS :: Ekoo. trobelė-
Pereiti į: